گزارش کارآموزی حسابداری جهاد کشاورزی

گزارش کارآموزی حسابداری جهاد کشاورزی گزارش کارآموزی حسابداری جهاد کشاورزی

دسته : حسابداری

فرمت فایل : word

حجم فایل : 230 KB

تعداد صفحات : 27

بازدیدها : 272

برچسبها : کارآموزی حسابداری

مبلغ : 2000 تومان

خرید این فایل

پروژه گزارش کارآموزی حسابداری جهاد کشاورزی

پروژه گزارش کارآموزی حسابداری جهاد کشاورزی

تعریف حسابداری

حسابداری یا به تعبیری دیگر زبان تجارت روشهایی است قراردادی که توسط استادان، کارشناسان و یا انجمن های حرفه ای حسابداری تدوین گردیده است و به تدریج مورد قبول همگان قرار گرفته است و قابل تصحیح و تغییر می باشد. برای حسابداری تعاریف گوناگونی عنوان شده است که از ان جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فرآیند، تشخیص، اندازه گیری و گزارش اطلاعات اقتصادی که برای استفاده کنندگان اطلاعات مذبور امکان قضاوت و تصمیم گیری های آگاهانه را فراهم می سازد.

حسابداری عبارتست از خدمتی که با فراهم کردن اطلاعات مالی مورد نیاز مدیران، پرداخت کنندگان مالیات، اداره کنندگان و سایرین جهت تصمیم گیری های آگاهانه انجام می پذیرد.

حسابداری عبارتست از فن تفسیر، اندازه گیری و توصیف فعالیتهای اقتصادی، در حسابداری هدف بر این قرار گرفته است با بنیانگذاری یکسری ضوابط و قراردادها اطلاعات لازم برای حل مسائل مالی یک موسسه بدست آورید.

با فرم گزارش هفتگی و ماهانه

حدود یک ماه است در اداره جهاد کشاورزی مشغول به گذراندن کارآموزی هستم که در عرض این یک ماه کارهای زیادی انجام دادم. آشنایی با مکان کارآموزی، نوشتن چک بابت مالیات ها، بیمه ها، فاکتور ها اقساط فروردین ماه کارکنان عمرانی و حساب جاری 4501، صدور سند در کامپیوتر برای حسابهای مختلف و همچنین برای چکهای صادر شده، تهیه صورت مغایرت بانکی، نوشتن نامه از طرف مدیریت امور مالی به بانک های مختلف، پر کردن برگه درخواست و پرداخت وجه برای کارکنان، تهیه گزارش تفضیلی و تراز کل، تنظیم ریز لیست بیمه خدمات درمانی شاغلین و بازنشستگان، تهیه و تنظیم حقوق و مزایای کارکنان.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید